Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Atatürk Havalimanı - Çorlu Transfer

 

Tarih öncesi döneme ait buluntuların bulunmuş olması, şehir tarihini ilk Tunç çağı'na kadar götürmektedir. Bilinen en eski ismi Tzirallum olan Çorlu, MÖ. 1000 yıllarında Trako - Friglerin kurduğu koloni şehirlerindendir. Tarihin çeşitli dönemlerinde Frig - Yunan - İskit - Pers - Makedonya - Roma ve Bizans baskınlarına uğramıştır. Zaman zaman Hun, Avar ve Peçenek akınlarına da maruz kalmıştır. Ayrıca İstanbul üzerine çeşitli seferler düzenleyen Arap ordularının istilasına da uğramıştır. Kısaca; Trakya'nın yaşadığı her istiladan etkilenmiştir.
Ortaçağda burada, Bizans'ı korumak için kullanılan Tzirallum kale kentinin bulunması İstanbul yolu üzerinde yer alan Çorlu'ya askeri bir önem kazandırmıştır.
Osmanlılar döneminde ise, Anadolu'dan Rumeli sınır boylarına uzanan anayol üzerinde konaklama yeri olmasından dolayı da önemli tarihi olaylara sahne olmuştur.

Trakya bölgesinde aktif olarak yolcu taşımacılığı yapılan tek havaalanı Çorludadır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan havaalanı ilçe merkezine 15 km uzaklıktadır. İstanbul Tours Airport Transfer Çorlu havaalanı, Atatürk havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalanları arasında karşılıklı olarak Transfer, Vip Transfer, Havaalanı servisleri sunuyoruz.
- Çorlu Havalimanı Atatürk Havalimanı Transfer
- Çorlu Havalimanı Sabiha Gökçen Havalimanı   En Ucuz Transfer fiyatlarıyla.

Sabiha Gökçen Havalimanı - Çorlu Transfer

 

 Atatürk Havalimanı - Çorlu arası 113 km olup Efehan turizm ile transferiniz 2 saat 25 dakika sürmektedir.