Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Atatürk Havalimanı - Formula 1 Pisti Transfer

 

Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Formula 1 yarışlarına ev sahipliği yapmakta olan İstanbul Park Pisti, toplam 2 milyon 215 bin m2'lik bir alanı kaplıyor.

Önce pistin adı (Türkçesi:İstanbul Hız Parkı) konmak istendi ancak toplumun Türkçe duyarlılığı sayesinde pistin adı İstanbul Park'a çevrildi.

Toplam uzunluğu 5 bin 378 m olan pistte 6 sağa, 8’i de sola olmak üzere toplam 14 dönemeç (viraj) yer alıyor. Saat yönünün tersine koşulacak biçimde tasarlanan pist, 124 bin lastik bariyerle çevreleniyor.

8'inci viraj pılotların korkulu rüyası olmuştur.Yüksek Yer Çekimine (G kuvvetine ) Maruz Kalan Pilotlar Bu Viraj dan korktuklarını Her Yarış Başı Söylerler. 8. viraz ard arda 3 apex noktasına sahiptir. Bu anlamda Dünya'nın meşhur virajlarındandır.
Dünyanın en büyük spor organizasyonlarından biri olan Formula 1 yarışlarını canlı olarak izlemek  istediğinizde İstanbul Tours Airport Transfer olarak Formula 1 biletleri temin ederek İstanbul Park Pistine aynı zamanda ulaşımınız  konusunda Transfer hizmetide vermekteyiz.

Sabiha Gökçen - Formula 1 Pisti Transferi

 

 Atatürk Havalimanı - Formula 1 Pİsti arası 75 km olup İstanbul Tours Airport Transfer ile transferiniz 1 saat 50 dakika sürmektedir.