Havaalanı Transfer

Bir organizasyonun başarısının detaylarda yattığının bilincinde olan ekibimiz, araç içinde misafirlerimize ihtiyaç duyabilecekleri her imkanı sunabilmekten kıvanç duyarız.

 

Atatürk Havaalanı - Tekirdağ Transfer

 

Tekirdağ Turizm açısından bir çok alanda önemli bir potansiyeldir.  İstanbul Tours Airport Transfer olarak sadece bunlardan bir kaçını başlık altında sunacağız. 
Yamaç Paraşütü 625 m yüksekliğindeki Nişantepe'den atladığınızda, önünüzde Marmara Adası, sağınızda Uçmakdere, Hoşköy, Şarköy, (hava açıksa) Çanakkale Boğazı'nın girişi, sol tarafınızda Kumbağ, Barbaros, Tekirdağ, altınızda yemyeşil Ganos ormanları ve masmavi Marmara Deniz'ni seyrederek Ayvasıl Plajı'na güvenli bir iniş yapabilirsiniz. Uçuş süresi 10 dk ile 2 saat arasındadır. Nişantepe'de Kuzeydoğu, Doğu, Güneydoğu, Güney ve Güneybatı rüzgarlarında 365 günün 300 gününde rahatlıkla uçuş yapabilirsiniz. Nişantepe'nin diğer bir özelliği de eğitim uçuşlarındaki hareketlerin yapılabileceği, her yamaç paraşütçüsünün yılda en az bir kez havadaki muhtemel tehlikeli hareketlerin (S.I.V.) eğitimini almasına olanak sunmaktır. Nişantepe'nin su üzerindeki uygun irtifası, tehlikeli hareketlerin çalışmasına olanak sağlayan Marmara Bölgesi'ndeki tek uçuş bölgesidir. Efehan Turizm Transfer’den talep etmeniz durumunda yamaç paraşütü uçuşlarınız için Transferlerimiz mevcuttur
Mağara Turizmi Saray ilçesinde bulunan Güngörmez Mağarası ilginç fiziki yapısı ile turizm potansiyeline sahip bir mağaradır. 


Sabiha Gökçen Havaalanı Tekirdağ Transfer  

En konforlu En Ucuz Transfer

 

Atatürk Havalimanı - Tekirdağ arası 138 km olup İstanbul Tours Airport Transfer ile transferiniz 2 saat 55 dakika sürmektedir.